Co sprawia najbardziej tradycyjne doświadczenie holenderskie?

bicycle

Kanały

Kanały są bez wątpienia jednym z najbardziej typowo holenderskich zabytków, ale co można nie wiedzieć, jest to, że są one znalezione w wielu innych miejscach niż tylko Amsterdam. W pobliżu kanałów również budowano piękne miasta, takie jak Utrecht, Leiden i Delft. Widzenie się lub spotkanie na kanale jest prawdziwą holenderską zabawą. Wypróbuj casino na kanalem też – w Amsterdamie jest wiele kasyn i wielu z nich są wybudowane nad kanałami tego wspaniałego miasta. Piękno zmieszane wraz z podnieceniem hazardu.

Rowery

Błogosławiony prawie całkowicie płaskim terenem, rowery wielkimi krokami tu i dla wielu ludzi są pierwszą rzeczą, którą zauważyli jako bardzo różniący się od domu podczas wizyty w Holandii. Setki rowerów vintage można znaleźć w dowolnym momencie poza dworcem kolejowym, centrum handlowym lub przechodząc przez ulicę. Niezależnie od tego, czy podziwiać można rowery z bezpiecznej odległości czy też dołączyć do zabawy na rowerze, ten holenderski wycinek życia jest koniecznością w Holandii. Uważaj na jedną osobę, która jeździła na rowerze innej osoby lub słodkim małym psom w przednim koszu, jako że są to typowe holenderskie zjawiska.

Fajans

Mogliście zauważyć te wyraźnie zaprojektowane i ręcznie malowane niebiesko-białe naczynia, talerze i płytki zawieszone w tle przez całe życie, ale czy wiesz, że Delftware jest w rzeczywistości jedną z rzeczy Holandia jest najlepiej znana? Założone w pięknym mieście Delft, Delftware stało się obowiązkiem dla bogatych rodzin europejskich w XV wieku, a trwa ta tradycja od prawie 200 lat. Delficje zazwyczaj ozdobiono sceny z życia holenderskiego, co dodatkowo uzupełniało jego apelację. Oprócz Delft, Delficie można oglądać w wielu sklepach w całym kraju, a także w samym centrum Amsterdamu w Royal Delft Experience, które oferuje historię i interaktywne doświadczenie edukacyjne.

Tulipany

Tulipany

Tulipany nie mogą pochodzić z Holandii, ale po przybyciu holenderskich odkrywcach po podróży na wschód, rozkwitały one i stały się znane jako jeden z najbardziej typowo holenderskich rzeczy na całym świecie. Wiosna w Holandii jest idealna dla tulipanów, a ich jasne kolory można oglądać w całym kraju, a także w słynnych na całym świecie Ogrodach Keukenhof, gdzie znajdują się tysiące pięknych kolorowych. Zwróć szczególną uwagę na jazdę w pociągu w dowolnym miejscu w

Holandii, ponieważ pole tulipanów może się wydawać nieosiągalne, a ta ulotna chwila to magiczne i typowo holenderskie doświadczenie.

Wiatraki

Wiatraki to coś więcej niż tylko okazja do fotografii; przez wieki stanowiły istotną część życia w tym wysokim kraju. Wiatraki pomogły opróżnić ziemię wody, a także pomóc w produkcji zboża. Obecnie w Holandii wciąż znajduje się około 1000 wiatraków, w tym kilka wokół Amsterdamu. Widząc jedno z własnymi oczami to moment bezkonkurencyjny prawie każdym innym podczas pobytu w Holandii.